• 0342 317 12 80

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) 24. Geleneksel Bilim Kültür ve Sanat Şenlikleri kapsamında; Basın Mensupları arasında GAÜN SPORIUM’da “Ödüllü Bowling Turnuvası” düzenlendi.

Şenlikler kapsamında ilk kez düzenlenen Bowling turnuvasına katılan basın mensupları dereceye girebilmek için kıyasıya yarıştı. Oldukça çekişmeli geçen müsabakalar sonrasında Sağlık Dünyası Gazetesi’nden Bülent Gezen birinci, Tekin Albayram ikinci olurken,Telgraf Gazetesi’nden Güven Sert ise üçüncü oldu. Dereceye giren basın mensuplarının ödülleri, GAÜN Geleneksel Bilim Kültür ve Sanat Şenlikleri ödül töreninde takdim edilecek.

Turnuva sonrasında konuşan GAÜN SPORIUM İşletme Müdürü M. Adem Demirezer, Basın Mensuplarını Üniversitemizde 24’ncisini düzenlediğimiz Bilim Kültür ve Sanat Şenlikleri kapsamında aramızda görmenin mutluluk verdiğini söyledi. Demirezer, “Böyle bir organizasyona ev sahipliği yaptığımız ve basın mensuplarını ağırladığımız için katılan tüm basın mensuplarına teşekkür ediyorum. GAÜN Sporium’un vizyonu, misyonu gereği geniş kitlelere ulaşması bizleri onure ediyor. Bizleri tercih eden tüm üyelerimize ve basın mensuplarımıza teşekkür ediyor, herkesi GAÜN SPORIUM’a bekliyor” dedi.